یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸

«قمارباز» چاوشی در مراحل پایانی است

محسن چاوشی

ساعت24 - در حالی که هشت ماه از انتشار آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی می‌گذرد، این خواننده آلبوم تازه‌اش به نام «قمارباز» را آماده انتشار کرده است.

در حالی که هشت ماه از انتشار آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی می‌گذرد، این خواننده آلبوم تازه‌اش به نام «قمارباز» را آماده انتشار کرده است.

«قمارباز» چاوشی در مراحل پایانی است

آلبوم «قمارباز» که اکنون در مراحل پایانی تولید قرار دارد، شامل 10 یا 11 قطعه است که نیمی از آن‌ها از اشعار مولانا و چند قطعه هم از اشعار سعدی است. این آلبوم هم‌اکنون در مرحله «میکس» و «مستر» قرار دارد و این یعنی چیزی به پایان تولید آن نمانده است. دهمین آلبوم رسمی محسن چاوشی، تا چند هفته آینده، روانه بازار موسیقی، می‌شود و با توجه به این که همه اشعار آلبوم کلاسیک است، احتمالاً مشکلی هم در زمینه صدور مجوز برای این آلبوم پیش نخواهد آمد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s