کد خبر 562777
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰

ساعت24-سرمربی پورتو باوجود تساوی ارزشمندی که تیمش برابر اتلتیکو مادرید در اسپانیا به دست آورد راضی نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، پورتو در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته نخست مرحله گروهی در اسپانیا مهمان اتلتیکو مادرید بود.

این بازی برنده نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید البته مهدی طارمی توانست دروازه اتلتیکو را باز کند که VAR این گل را مردود اعلام کرد.

کونسیسائو بعد از بازی درباره گل طارمی گفت: من صحنه مجدد گل را ندیدم و به همین خاطر نمی‌توانم قضاوت کنم.

او درباره تساوی تیمش گفت: درحالی اسپانیا را ترک می‌کنیم که احساس ناکامی داریم. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و شایسته پیروزی بودیم. اتلتیکو تیمی است که از کنارها بسیار خوب استفاده می‌کند. ما به بازی سرعت دادیم و تلاش زیادی داشتیم.

سرمربی پورتو ادامه داد: از عملکرد بازیکنان راضی هستیم. آن‌ها برنامه‌های کادر فنی را اجرا کردند. اجازه ندادم که اتلتیکو به دروازه ما برسد. بهترین فرصت‌های گلزنی را ما ایجاد کردیم و براین باور هستم که از حریف بیش‌تر شایسته پیروزی بودیم.

در دیگر دیدار این گروه لیورپول توانست در آنفیلد با نتیجه ۳ بر دو میلان را شکست دهد تا در صدر جدول رده‌بندی این گروه قرار گیرد.

رییس اتحادیه جهانی بازیکنان فوتبال از مشورت نکردن فیفا با ذی‌نفعان قبل از ارائه برنامه دوسالانه جام جهانی انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، رییس اتحادیه جهانی بازیکنان فوتبال از مشورت نکردن فیفا با ذی‌نفعان قبل از ارائه برنامه دوسالانه جام جهانی انتقاد کرد و اعلام کرد این برنامه با افزایش فشار بیش‌تر به تقویم بین‌المللی نگرانی‌های جدی ایجاد کرده است.

نهاد حاکم بر فوتبال جهان از امکان برگزاری مسابقات جام جهانی مردان و زنان هر دو سال به جای چهار بار خبر داد، پیشنهادی که با مخالفت شدید هیات اروپایی یوفا و آمریکای جنوبی روبه‌رو شد.

یوناس بائر هافمن، دبیر کل اتحادیه جهانی بازیکنان فوتبال خواستار بحث گسترده‌تری در مورد این پیشنهادات شد.

بائر هافمن گفت: این امر مستلزم رهبری است که من چند سال اخیر در فوتبال ندیده‌ام. در واقع از منافع رقابت‌های خود دور شوید و بحث گسترده‌تری داشته باشید. اعتماد به مقدار زیادی بین موسسات در فوتبال از دست رفته است. بهتر است فیفا با نهادهای دیگر مشورت کند و تصمیم‌های کلان را با بررسی‌های دقیق بگیرد و منافع همه در نظر گرفته شود و تنها به خود فکر نکند.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید از پیروزی برابر اینتر خوشحال و راضی است و به ستایش از شاگردانش پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید در خانه اینتر به میدان رفت.

این بازی حساس و پر موقعیت با وجود شایستگی اینتر با یک گل به سود رئال مادرید به پایان رسید.

تک گل رئال مادرید را رودریگو در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند.

آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: پیروزی بسیار مهمی را به دست آوردیم. در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی کردیم. کورتوا بسیار خوب ظاهر شد و درخشش او باعث شد تا دروازه ما بسته بماند.

او ادامه داد: در نیمه نخست مجبور به دفاع کردن بودیم. حضور رودریگو باعث شد تا در کنارها بهتر ظاهر شویم و در نهایت این بازیکن هم گل پیروزی را به ثمر رساند. این پیروزی شیرین بود چرا که بسیار اذیت شدیم با این حال اجازه ندادیم که دروازه ما باز شود. خط دفاعی شب خوبی را تجربه کرد. خوشحالیم که گلی دریافت نکردیم. این اعتماد به نفس ما را بالا می برد.

آنچلوتی درباره هازارد گفت: می‌خواستم که در نیمه دوم هازارد را به میدان بفرستم اما اینتر فضاها را بست و به همین دلیل رودریگو را به میدان فرستادم که این تعویض جواب داد. بازی بسیار سنگینی بود. این بازی نیاز به قدرت بدنی بالایی داشت. خوشبختانه ما بازیکنانی مثل والورده، وینیسیوس، کاسیمیرو و کاماوینگا را در اختیار داریم که از نظر بدنی بسیار خوب هستند و کاملا مناسب چنین بازی‌هایی هستند.

کد خبر 562777

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.