شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶

دیدار ظریف با مقامات هند

ظریف 2.jpg

ساعت 24- محمدجواد ظریف که به منظور شرکت در کنفرانس قلب آسیا به هند سفر کرده است دقایقی پیش وارد شهر امریتسر شد.

وزیر امورخارجه  کشورمان عصرامروز به وقت محلی در ادامه برنامه‌های روز اول سفر خود به هند برای شرکت در ششمین کنفرانس قلب آسیا به  شهر «امریتسار »از شهرهای بزرگ ایالت پنجاب هند سفر   کرد.

مراسم افتتاحیه این  کنفرانس که به روند استانبول نیز مشهور است، روز یکشنبه با حضور نخست‌وزیر هند و رئیس‌جمهور افغانستان و تعدادی دیگر از مقامات عالی‌رتبه کشورهای شرکت‌کننده از جمله محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان  برگزار خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود که ظریف در حاشیه این کنفرانس  دیدارهایی با برخی از مقامات هندی و برخی دیگر از مقامات شرکت کننده در این اجلاس داشته باشد.

ظریف در روز اول سفر خود به هند در نشست مشترک تجار ایرانی و هندی شرکت کرد. او سپس در جمع نخبگان و اندیشمندان برجسته سیاسی هند با موضوع مبارزه بر ضد تروریسم و افراطی‌گری سخنرانی کرد و  به سوالات حضار  پاسخ گفت.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s