پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

محاکمه غیابی ترامپ در دادگاه الحدیده یمن

ساعت 24- انصارالله یمن رئیس‌جمهور آمریکا را به اتهام دست داشتن در قتل رئیس شورای سیاسی عالی این گروه محاکمه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، انصارالله یمن دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را به اتهام دست داشتن در قتل صالح الصماد، رئیس شورای سیاسی عالی این گروه محاکمه می‌کند.

خبرگزاری انصارالله یمن (Saba) گزارش داد جلسه رسیدگی به پرونده ترامپ در غیاب او و همچنین حدود شصت مظنون یمنی و خارجی دیگر این پرونده در دادگاه بدوی شهر الحدیده یمن برگزار شد.

رئیس‌جمهور آمریکا و شصت و دو نفر دیگر در این پرونده به دست داشتن در قتل صالح الصماد، رئیس شورای سیاسی عالی انصارالله و چند تن از همراهانش متهم شده‌اند.

الصماد نوزدهم آوریل سال دو هزار و هجده در حمله هوایی ائتلاف متجاوز سعودی به شهادت رسید.

خبرگزاری صبا تصریح کرد تنها ده تن از متهمان این پرونده بازداشت شده‌اند و پنجاه و دو نفر بقیه (چهل و هفت خارجی و پنج یمنی) متواری هستند.

دادگاه الحدیده تصمیم گرفت رسیدگی به این پرونده را در خصوص مظنونان بازداشت شده ادامه دهد و رسیدگی به اتهامات مظنونان متواری را به تعویق بیندازد.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s