چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴

خبر کنجکاوی برانگیز ستارگان «بریکینگ بد»+عکس

ساعت 24- برایان کرانستون برنده جایزه امی و آرون پل ستارگان «بریکینگ بد» Breaking Bad، دیروز با انتشار پیام مبهم مشابهی درباره این سریال در توئیتر، کنجکاوی علاقه مندان را برانگیختند.

برایان کرانستون برنده جایزه امی و آرون پل ستارگان «بریکینگ بد» Breaking Bad، دیروز با انتشار پیام مبهم مشابهی درباره این سریال در توئیتر، کنجکاوی علاقه مندان را برانگیختند.

به نقل از ایندی وایر، این دو بازیگر دوشنبه شب گذشته با پست کردن تصویر دو الاغ در صفحات توئیتر خود نوشتند: «بزودی».

پیتر گولد نویسنده‌ «بریکینگ بد» و اسپیناف آن، سریال «بهتر است با سال تماس بگیرید» Better Call Saul نیز در واکنش به این دو پست نوشت: «برای این خبر منتظر می مانیم»!

پیامهایی که از آنها بوی دنباله سازی این سریال محبوب در قالب فیلم یا سریال شنیده می شود.

نسخه سینمایی «بریکینگ بد» همیشه یکی از مرموزترین پروژه‌های اخیر هالیوود تلقی شده است.

با وجود اینکه در ارائه اطلاعات درباره این پروژه همیشه حساسیت و پنهانکاری وجود داشته، اما شنیده می شود قصه این فیلم به زندگی کاراکتر جسی پینکمن با بازی آرون پل پس از اتفاقات اپیزود آخر خواهد پرداخت. کاراکتری در قسمت آخر از ترس جانش و ربوده شدن توسط افرادی مجهول، گریخت.

قرار است وینس گیلیگان خالق سریال، ضمن نگارش فیلمنامه، این فیلم را هم به مرحله تولید برساند.

این سریال در ۶۲ اپیزود و پنج فصل، طی سالهای ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ به پخش رسید و جوایز مهمی از جمله دو گلدن گلوب را هم دریافت کرد.

بانی فیلم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s