کد خبر 571605
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰

ساعت24-استفانو پیولی توضیح می دهد که چگونه میلان پس از شکست دادن سالرنیتانا برای دیدار با لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا آماده می شود.

به نقل از فوتبال ایتالیا، تیم فوتبال میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میهمان خود سالرنیتانا را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. فرانک کسیه در دقیقه ۵ و الکسیس ساله‌ماکرز در دقیقه ۱۸ دو گل روسونری را به ثمر رساندند تا این تیم دوازدهمین پیروزی فصلش را جشن بگیرد.

استفانو پیولی به DAZN گفت: من از یک عملکرد خوب و یک پیروزی مناسب راضی هستم، زیرا برخی تصور می‌کردند که این امر می‌تواند بدیهی باشد.

اگر گل های بیشتری می زدیم بهتر بود، به خصوص با توجه به تعداد موقعیت هایی که ایجاد کردیم، اما تیم بلوغ، ثبات و رشد را نشان داد. من از روشی که بازی را کنترل کردیم و با وجود ریسک‌های بسیار کم، به خلق موقعیت‌ها ادامه دادیم، خوشم آمد.

میلان روز سه شنبه در سن سیرو در لیگ قهرمانان اروپا میزبان لیورپول است و برای اینکه امیدی به ماندن در این تورنمنت داشته باشد باید پیروز شود.

مواجه شدن با لیورپول در این فصل کمی سخت است. باید بسیار باهوش بود. آنها یکی از تیم هایی هستند که می توانند در این فصل، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند ولی شکست ناپذیر نیستند.

کد خبر 571605

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.