یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲

حمایت ۲۲۰ نماینده از لاریجانی

مجلس

ساعت 24- ۲۲۰ نماینده در بیانیه ای از مواضع علی لاریجانی به دلیل دفاع از جایگاه مجلس شورای اسلامی تشکر کردند.

 اکبر رنجبرزاده در پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی بیانیه تقدیر و تشکر ۲۲۰ نماینده مجلس شورای اسلامی از مواضع اخیر علی لاریجانی رئیس مجلس در دفاع از جایگاه مجلس شورای اسلامی را قرائت کرد.

وی گفت:‌ از مواضع حکیمانه و مقتدرانه جنابعالی در دفاع از جایگاه و حیثیت مجلس شورای اسلامی به عنوان عصاره فضائل ملت و نهاد برخاسته از خون شهیدان، نهایت تقدیر و تشکر را می نماییم.


نماینده مردم اسدآباد در مجلس ادامه داد:‌ بی تردید نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان وکلای امت به دنبال تقویت عدالت اجتماعی و کمک به اقشار مستضعف و صاحبان اصلی این نظام می باشند و از ابتدای مجلس با نهایت دقت موضوع مربوط به حقوق های نجومی را پیگیری کردند.


وی خاطر نشان کرد:‌ امید داریم کسانی که در این روزها بر طبل تفرقه کوبیدند و مجلس شورای اسلامی و ریاست محترم آن را در سال اول با توجه به تراکم کاری مورد هجمه قرار دادند، با درک شرایط کشور به سمت همدلی و همکاری روی آورند.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s