سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶

افشاگری نویسنده زن برزیلی از زندگی عجیبش! عکس

2

ساعت 24-زن نویسنده سرشناس برزیلی در زندگی عجیب خود در کودکی اش گفت.

یک نویسنده برزیلی که در سوئد زندگی می کند بزرگترین راز زندگی اش را افشا کرد. این دختر برزیلی در کودکی در یک غار در شهر دیامانتینا در ایالت میناس گرایس برزیل زندگی کرده است.

کریستیانا ریگاردسون 35 ساله داستان هیجان انگیز زندگی خود را در کتابی تحت عنوان «هیچوقت از رفتن باز نایست» منتشر کرده و گفته که چگونه مادر او مجبور می شود به دلایل شخصی و خانوادگی و ترس از آزار و اذیت های برادرش با او به یک غار فرار کنند؛ جایی که حیوانات درنده، مارها، عنکبوت ها و عقرب های زهر آلود زیادی داشته است.

او می گوید در طول زندگی در غار پرنده شکار کرده و از بازار غذا دزدیده و وقتی هفت سال داشته پسر ولگردی را با یک تکه شیشه کشته است، جنگ آن دو بر سر تکه نانی بود که در سطل زباله پیدا کرده بودند؛ به عبارتی دیگر کریستیانا در کودکی پسری را به خاطر یک تکه نان کشته است. او می گوید به طور منظم به بازار دیامنتینا می رفته تا برگ و گل های خشک بفروشد.


کریستیانا ریگاردسون در کودکی در کنار مادر خوانده سوئدی اش
کریستیانا ریگاردسون در کودکی در کنار مادر خوانده سوئدی اش

ریگاردسون در کتابش نوشته: پس از گذشت پنج سال مادرش فرزند دیگری به دنیا می آورد و آن دو را به یتیمخانه می سپارد. خانواده ی متوسطی از سوئد کریستیانا را به فرزند خواندگی می پذیرند و با خود به سوئد می برند.

او در سال 2015 پس از 24 سال دوباره به برزیل بازمی گردد و پس از جست و جوی فراوان مادرش را که به اسکیزوفرنی شده بود را پیدا می کند. او در حال حاضر انجمنی برای حمایت از کودکان دایر کرده است.


کریستیانا ریگاردسون در غاری که در کودکی در آن زندگی می کرده است
کریستیانا ریگاردسون در غاری که در کودکی در آن زندگی می کرده است


 سیمرغ

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.